O MNIE

Asia 1Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Zdałam egzamin na tłumacza przysięgłego organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

Specjalizuję się w tłumaczeniach prawniczych i biznesowych, zarówno pisemnych, jak i ustnych. Moje usługi obejmują: tłumaczenia poświadczone (uwierzytelnione), tłumaczenia zwykłe, kursy językowe oraz specjalistyczne i indywidualne treningi i konsultacje językowe.

W 2006 roku uzyskałam tytuł magistra filologii angielskiej na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz ukończyłam wyższe studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (Stosunki Międzynarodowe Ekonomiczne). Jestem także absolwentką Podyplomowych Studiów dla Tłumaczy Przysięgłych. Ponadto, ciągle rozwijam swoje kompetencje i umiejętności biorąc udział w różnych szkoleniach i warsztatach dla tłumaczy.

Od ośmiu lat prowadzę specjalistyczne kursy językowe (Business and Legal English) dla wyższej i średniej kadry menedżerskiej różnych firm na rynku lubelskim, oferując jednocześnie swoje usługi z zakresu tłumaczeń specjalistycznych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i dużemu doświadczeniu zyskałam uznanie Klientów firmowych i indywidualnych.

Wyróżnia mnie pasja i zamiłowanie do języka angielskiego. Zapraszam Państwa do współpracy.